| anonim_4396 a întrebat:

SAlut!
Am cateva eseuri, lucrari dar as vrea sa le public! Imi puteti da sfaturi cui sa ma adresez. Ce reviste pot contacta! Mersi!

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu spui care este subiectul eseurilor. In functie de subiect cauta pe internet reviste de profil si la aceste sa le trimiti. Succes!

| karellen a răspuns:

Ai putea incepe sa-ti faci un blog si sa le publici acolo

| Kitty a răspuns:

Se scrie "Esee".

| Drums a răspuns:

Eseuri? hm.nu stiu. c cls esti? poate imi trebuiesc mie:*:*:*:* ms...cred ca ar trebui sa cautzi reviste si sa intri p siteurile lor, este un site, te descurci u acolo de la o revista pe nume CUTEZATORII.(nu e prea interesanta da mere, multa lume de la mine d la scoala o cumpara. deci siteu e www.cutezatorii.ro pup succes