| Irineu a întrebat:

am depus dosarul la ASE la management si am fost profil filologie in liceu, sunt curios cum este matematica, este grea sau o sa fac fata, si de asemenea daca se face materia de la inceput acolo? Multumesc.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca se face matematica la greu si daca faci fata sau nu, este doar chestie de pus mana serios si invatat matematica.

| Florin_Andrei_1998 a răspuns:

Nu.La ASE se face matematica, dar matematica economica din câte am înțeles... ceea ce nu e chiar greu.

| Florin_Andrei_1998 a răspuns:

Nu.La ASE se face matematica, dar matematica economica din câte am înțeles... ceea ce nu e chiar greu.Materia da se ia de la 0.