| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am o intrebare ceva mai delicata si sper sa poata cineva sa ma ajute. As vrea sa devin popular, dar asta ce inseamna?! Eu am destule calitati, la aspect, la style etc. Stiu ca sunt agentii sau ceva de genu care fac photo shooting pentru diferite lucruri, exista si ceva in domeniul muzicii, ceea cu ce ma ocup eu acum insa imi e foarte greu pentru ca sunt individual si nici nu am experienta. Ca sa se inteleaga mai bine, ceva ce ma poate lansa in lumea asta a popularitatii.

3 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Eu sincer in locul tau mi-as face un video-blog pe Youtube. Daca intr-adevar esti bun pe ceea ce faci si mai arati si bine, nu va dura mult pana o sa te descopere cine trebuie.Ca sa accelerezi procesul dupa ce iti creezi un canal si postezi cateva videoclipuri, platesti o promovare unui canal de Youtube pe acelasi profil.P.S: Cand vei ajunge popular nu uita sa-mi dai autograf intai mie. Dupa aceea o sa te omor si voi vinde autograful la o licitatie.

| VladMarian77 a răspuns:

Ba ce amuzant esti sa mor chiar imi pasa de comentariul tau laughing)

| siriusblack98 a răspuns (pentru VladMarian77):

Iti dau voie sa mori linistit pustiule. Poate odata cu asta, capeti si putina popularitate, who knows.