| hulkwirine a întrebat:

spuneti-mi va rog ce pot alege sa devin in viitor in domeniul sportului! eu ma ocup de strret vorkout dar vreau ceva serios care miar asigura un viitor bun cum ar fi ceva atletism sau ceva de genu asta! stie cineva ce domenii sau tipuri de cariera exista in sport?

1 răspuns:
| Pisicuta_Roxy_1998 a răspuns:

Buna! Nu stiu dupa mine nu aici ar trebui sa gasesti raspunsul! Da ai facut o alegere foarte buna sa te indrepti catre sport si chiar poti sa ajungi "cineva" din domeniul acesta! eu zic sa incerci mai multe sporturi cum ar fi tenis sau footbal ceva de genu'si vezi care iti place! sper ca te-am multumit