| boxeru a întrebat:

Care sunt pasii pentru a te lansa in lumea muzicii?

5 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

In primul rand iti trebuie talent, vointa, ceva bani si se rezolva toate.

| andreig a răspuns:

Cracii deschisi si incepi "poftiti, poftiti, intrarea e libera"!

| Moneyandfame a răspuns:

In mare, trebuie sa scoti o piesa sau mai multe de preferat, sa faci un demo, pe care sa il distribui gratuit, pe net, la prieteni, la case de discuri.Sa cauti sa iti faci reclama, sa participi la concerte de genul muzicii care vrei sa o faci, sa cauti persoane care se ocupa cu asa ceva si sa stai pe langa ei.Meseria se fura dar trebuie si sa tragi tare.

| micurutza2005 a răspuns:

Sant mai multi pasi unul ar fi sa ai talent, bani sa poti investii in asta, multa munca si nu in ultimul rand sa fi descoperit, vazut, apreciat de cine trebuie care sa te poata propulsa in lumea asta a muzicii greu de intrat, trebuie sa fi in locul potrivit si la momentul potrivit, sa ai sansa vietii tale cum s-ar spune.succes!

| sharky88 a răspuns:

Sa fy fata, blonda, sany mary si sa dai din gura laughing)