| snipergalaxy265 a întrebat:

Salut

am o intrebare in legatura cu adsense
Trebuie sa platesc pentru a o folosii? adica exista o taxa pentru a o folosii? sau totul este gratuit?

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Totul este gratuit, insa trebuie sa aplici un formular(din cate stiu) pentru a-l porni.

| Bizon95 a răspuns:

Adsense te plateste pe tine pentru click-urile altora pe reclamele altora... de ce ar costa bani?
google oricum face bani in draci, pentru ca tie iti da mai putin de jumatate din cat face fiecare click!

bani trebuie sa dai daca vrei sa postezi aplicatii de Android pe google play (in care pui reclamele)