| annama a întrebat:

am si eu o intrebare. m-am inscris ca reprezentant oriflame.Trebuie sa platesc o taxa de licenta? Si trebuie sa ma contacteze un coordonator?

4 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Trebuie sa te hotarasti sub ce forma vei activa.Ai urmatoarele posibilitati: contract individual de munca care nu necesita sa achiti nicio taxa, Intreprindere Individuala (fost PFI) sau Persoana Fizica Autorizata. Ultimele 2 variante necesita costuri (aprox. 220 lei)cu obligatii fata de fisc si Casa de Sanatate.Succes!

| anutza a răspuns:

3,75 ron kitul de start

| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna. iti propun un job. reprezentant/coordonator la giada rome sau ladys.daca te intereseaza,id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com si iti pot da mai multe detalii.