| calinalin69 a întrebat:

Salut. Am o intrebare. Universitatea Nationala de Arte-Desing Vestimentar poate fi urmata dupa orice liceu? Stiti cumva cu ce medii se intra?

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu conteaza ce liceu faci. Admiterea este sub forma de concurs, deci nu conteaza media. Uita-te pe site pentru informatii.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Poți să faci o cerere de admitere după orice liceu absolvit, nu există restricții.

| Ali19 a răspuns:

Se intră pe baza de concurs și portofoliu. În ce oraș vrei sa te duci la facultate?