| Verdesi_Costi_1993 a întrebat:

Salut,

am si eu nevoie de niste informatii cu privire la Scoala de modeling din Craiova, iubita mea are 16 ani si ar dorii ca sa se inscrie iarasi..acum 2 ani a mai fost la scola lui Costin Marculescu.

Stiti cumva scoli de modeling ( mentionez: sa predea cursuri ) din Craiova? sau stiti cum se numeste scoala lui Costin Marculescu?

Multumesc

1 răspuns:
| JohnyBravo28 a răspuns:

Pai, dacă vrea modeling, să meargă la București, dar să fie o agenție serioasă, nu țeapă! Numai că nu poți trăi doar din modeling toată viața....trebuie să știe că meseria asta nu durează o viață...pe 35 de ani, adio! Vin alte valuri de modele tinere și frumoase, din urmă. Agențiile abia așteaptă. Cred că meseria asta se practica cu mai multe șanse de longevitate, undeva in străinătate!