| Fulger_Georgian_2000 a întrebat:

Am terminat liceul, asptept rezultatele la bac si sunt cam indecis cu ce-o sa fac dupa... Sunt din Galati si as dori sa aflu daca merita Facultatea de Automatica si Calculatoare Galati(Dunarea de Jos)

Ps:Nu stiu daca am incadrat intrebarea in topicul corespunzator, asa ca nu ma crucificati big grin

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă le ai cu calculatoarele și cu progamarea și îți place asta, fă-o!

Merită.

| Fulger_Georgian_2000 explică (pentru sierra1):

Vreau sa aflu daca a facut cineva aceasta facultate, si daca a realizat ceva cu ea... Sunt destul de pasionat de calculatoare si informatica, dar nu vreau sa fac o facultate de dragul de a o face si sa stau cu degetul in gura dupa terminarea facultatii, daca ma intelegi ce vreau sa spun...

| sierra1 a răspuns (pentru Fulger_Georgian_2000):

Ințeleg dar cred că înțelegi și tu că dacă ești bun în ceea ce faci nu vei sta cu "degetul în gură"

| aramnicolae a răspuns:

Facultatea in general la Galati e slaba. vino la cluj Timisoara sau Arad unde sunt bune