| AsuRo98 a întrebat:

am un coleg.e in clasa a 9 la liceu..si ii iese media 4 la romana..pe primul semestru. poate sa se transfere la alt liceu chiar daca ii iese media aia pe primul sem? sau? nu trebuie sa ai medie sub 5 ca sate transferi\? vreua multe pareri!

4 răspunsuri:
| mariamar1997 a răspuns:

Da se poate transfera. Si eu am avut coleg cu 4 la mate si in al doilea semestru s-a transferat. Dar depinde si la ce liceu se transfera.

| AsuRo98 explică (pentru mariamar1997):

Pai e liceu auto..se face tot carte.da la practica are despre masini..si cand faci 18 ani poti sa dai de permis.
Deci ca sa inteleg poate sa se transfere.da trebuie sa faca media 6 acolo ca sa treaca nu?

| AsuRo98 explică (pentru AsuRo98):

Alte pareri?

| AsuRo98 explică (pentru AsuRo98):

ALtE PaReRi!?