| MiculFaraon a întrebat:

Anul asta termin facultatea de tehnica dentara si nu prea ma încânta sa lucrez in domeniu si m-am hotarat sa imi incerc norocul la scoala de Subofițeri de la Câmpina. Știți cumva daca ma ajuta cu ceva aceasta facultate, gen sa se puna ca am studii superioare? Mulțumesc.

1 răspuns:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

De ce nu te incanta? Ai constatat ca nu ai talent pentru aceasta meserie? Mi se pare o prostie, e o meserie buna, cautata si banoasa. In plus poti fi propriul tau stapan, nu doar o rotita intr-un sistem si tot timpul la dispozitia lui. Nu stiu daca te ajuta cu ceva la politie, cel putin in prima faza.