| JrAlecs a întrebat:

Salut,are cineva idee unde se plateste mai bine pentru un program full time dintre... H&M,C&A,New Yorker,Kenvello,Takko... sau in alt domeniu dintre. Pizza Hut,Spring Time, MC,KFC, Dinner sau altele

Daca aveti idee la oricare dintre ele care este salariul, va rog sa-mi spuneti! mersi

DAU FUNDA!

1 răspuns:
| MayhemChimera a răspuns:

Hey.Sora mea lucrează la Zară full ține și câștiga 1500 de lei plus bonuri.Dar din câte am înțeles în H&M se câștiga undeva la 1200 lei. Sper ca te am ajutatwinking