| numesiprenume0 a întrebat:

Unde as putea sa lucrez in doua schimburi, full time sau part time, nu mai mult de 8 ore pe zi, fara experienta. Un program flexibil 3 zile schimbul 1 si 2 zile schimbul 2+ sambata si duminica, oricare dintre schimburi. Are cineva idee? Stiu, poate sunt prea multe pretentii, dar sunt student si am nevoie de bani. Ofer funda!

1 răspuns:
| Corcodele42 a răspuns:

Ospatar ar fi o solutie doar la evenimente dar si acolo necesita putina experienta. Ar mai fi o solutie ca freelancer dar acolo este vorba de informatica