| trocki1238238409238409 a întrebat:

Salut! As vrea sa stiu totul despre aceste doua meserii : politist, jandarm. Le iau in calcul in serios pentru viitor, desi am si alte variante. Totusi, aici pare ca se castiga destul de ok si nu pare extrem de difcil. Astept parerile celor angajati pe astfel de pozitii, dar si a celorlalti.

3 răspunsuri:
| just4ubr2015 a răspuns:

Nici una nu e o meserie ok salariu mic 2500 lei pe luna iesi in misiune te bati cu toti nebunii iarna dai la lopata sa dai zapada de pe drumuri cand altii stau in casa la caldura ai parte d sefi toxici care dau alarma la 2 noaptea sa vi la unitate stres mult nu recomand.

| Fonk a răspuns:

Io unu vreau jandarm, o sa arat smecher