| WinnieOnSteroids a întrebat:

Salut, aveti vreo idee daca pentru faptul ca am ochelari, cu dioptrie mica ce-i drept.(-1), o sa imi impiedice admiterea mea la Academia Fortelor Aeriene? Pentru ca stiu ca se da proba medicala, care e eliminatorie. Funda la cel mai concludent raspuns!

3 răspunsuri:
| emignon a răspuns:

Buna seara. Poate fi posibil. Dar va puteti forma propria dumneavoastra companie. Poate intr-un domeniu cu implicatii mai mici (ar fi mai intelept); puteti conduce din online o mana de oameni aproximativ egala ca si numar de populatie cu China. Aveti nevoie doar de determinare, tact, descernamânt profesional, cunostinte in IT, psihologie si incredere in fortele dumneavoastra proprii. Mult succes!

| Adelin_Ade_2000 a răspuns:

EU am vrut sa dau la academia militara si am picat la analize, cred ca iti impiedice admiterea deoarece este strictete foarte mare, daca reusesti same intri bravo!

| Adelin_Ade_2000 a răspuns:

Eu am vrut sa dau la academia militara si am picat la analize, cred ca o same te impiedice acest lucru deoarece este strictete foarte mare, daca reusesti sa intri bravo!