| danidni a întrebat:

Ce parere aveti, merită sa fac scoala de agenți de politie din Câmpina?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Merită. Restul depinde de tine.

| sierra1 a răspuns:

Dacă n-ai altă alternativă mai bună, fă-o!

| johnnny123 a răspuns:

La cati tineri vad ca-si doresc sa devina politisti si jandarmi, ma tem ca in 20 de ani vom ajunge o natiune de politisti si jandarmi.

Sunt curios din ce vor fi platiti toti cand nimeni nu va mai produce nimic.

| darrio2007 a răspuns (pentru johnnny123):

Lasă că e bine. Se pensioneaza la o varsta la care altii nici nu pot visa. Si ce pensie!

| CleanHeart a răspuns:

Daca iti place, da
Atata timp cat facem ce ne place, merita sa urmam orice vis.

| AlexElektro1987 a răspuns:

Daca vrei sa ai aceasta ocupatie si iti place, de ce nu? Ai 9 luni de scoala dupa care o sa fii direct angajat. Ai si salariu bun si nici nu este un loc de munca chiar atat de solictiant.

| andaaaaaa a răspuns:

Da, merită. Locuiesc în apropiere și cunosc persoane care au învățat acolo.
Succes!