| anonim_4396 a întrebat:

Ce sanse am sa intru la Scoala Superioara de Aviatie Civila? Sunt foarte buna la engleza, imi place si geografia, si la matematica si fizica sunt buna.Am auzit ca jumatate dintre cei care intra sunt de la liceu militar, dar eu as vrea sa merg la alt liceu, pe mate info.
Imi fac griji...

Răspuns Câştigător
| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Daca zici ca te pricepi la geografie, engleza, matematica si fizica inseamna ca nu ai de ce sa iti faci griji. Nici nu stiu de cate ori va trebui sa mai scriu asta....ai incredere in tine si o sa fie bine. Sa ai o seara cat mai placuta si cu incredere inainte.

2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca inveti ai sanse foarte mari.

| BuLaNNNeL a răspuns:

Nu contează liceul, contează diploma de bac + sa treci examenele respective înscrierii.