| SexyBlue a întrebat:

Salut, cine detine informatii despre Facultatea de electronica, telecomunicatii si tehnologia informatiei Iasi? As vrea sa merg la aceasta facultate, sfaturi va rog. Funda

1 răspuns:
| viata0delash a răspuns:

Buna, eu sunt primul an la aceasta facultate in Iasi, multe din pacate nu pot sa iti spun.
E multa matematica, Fizica generala, in general nu inteleg pentru ce invat unele chestii, altele sunt faine, baze ale electrotehnicii, programarea, informatica. Totul depinde de ce iti place. Daca doresti mai multe detalii de la un boboc imi dai un mesaj