| watervichea a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine cu un sfat. Eu am un player mp4 care incarc mereu muzică si video ca sa ma uit la ele. Intro zi am vrut sa sterg niste video de pe el si nu se sterg. Eu am pus sa scanez playerul si antivirusul nu gaseste virusi dar imi spune astfel... caci aceste video ca un fel sunt niste fisiere care nu pot fi citite... Ce sa fac ajutati-ma, caci de un an stau cu aceste video si nu le pot sterge : (

1 răspuns:
| SaKuRa_4139 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie dar la telefon. Trebuie sa stergi fisierul sau melodiile din calculator, adica in timp ce conectezi player-ul pa PC, iar daca nu merge trebuie sa formatezi player-ul deoarece chiar daca antivirusul nu detecteaza nimic melodia iti defecteaza soft-ul.