| robi1990 a întrebat:

Am o problema naspa, am leptot Asus placa video invidia, dedicata, este I 5, faza e ca acum cateva zile am descarcat un joc si anti virusul Panda Cloud a detectat 12 virusi si nu a reusit sa ii stearga pe toti, s-a creat in Local disc C un fisier Program Files (x86) si nu poate fi sters. De fiecate data cand scanez cu antivirusul imi gaseste 2 3 virusi si spune (All solved) la detectare dupa finalizarea scanari. Idea e ce pot sa fac? Anti virusul ii poate sterge? ajutor!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Fisier sau folder "Program Files (x86) "? Daca-i folder, ala trebuie sa existe, Daca nu incearca si cu Bitdefender online. http://www.bitdefender.ro/scanner/online/free.html