| RazvanPopa a întrebat:

Salut comunitate! In cadrul facultatii de Mecanica si Mecatronica de la Universitatea Politehnica din Bucuresti se face multa matematica?

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Gasesti aici planul de invatamant unde vezi toate materiile care se fac pe toata perioada facultatii http://www.mecanica.pub.ro/index.php/licenta/planuri-de-invatamant
Dai "Download" si apoi "Open file". Se face destul de multa, chiar si indirect, trebuie sa stii anumite lucruri ca inginer.

| RazvanPopa explică (pentru mixxjim):

Foarte util raspunsul tau, m-ai lamurit, multumesc mult.

| mixxjim a răspuns (pentru RazvanPopa):

Cu placere, succes!