| ptufi71 a întrebat:

Credeti ca un absolvent al unei postliceale cu specializarea Asistent medical de radiologie isi poate gasi cu usurinta un job in Bucuresti?

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nici un medic nu are un loc de munca asigurat.Totul depinde de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de ce ai facut strict medical de radiologie? Nu se putea medical generalist si apoi atestat de radiolog si radio protectie?
Relativ toti medicii si institutiile care au radiologii, aparatura de radiologie, raze, da se pot angaja, totul este sa aiba ceva in cap si sa prezinte incredere.