| Graftzoor a întrebat:

Cum pot sa fac sa slabesc mai repede?

Rog seriozitate

Răspuns Câştigător
| Teo a răspuns:

Pai nu este greu de loc.
Fa cat mai mult sport, mananca cat mai multe vitamine, mesele sa fie cat mai dese dar nu foarte incarcate si evita dulciurile si chipsurile.
Mult succes si sper ca am putut ajuta.

6 răspunsuri:
| Teo a răspuns:

Pai nu este greu de loc.
Fa cat mai mult sport,mananca cat mai multe vitamine,mesele sa fie cat mai dese dar nu foarte incarcate si evita dulciurile si chipsurile.
Mult succes si sper ca am putut ajuta.

| andrei88u a răspuns:

In primul rand: elimina tot ce inseamna dulce, cartofii prajiti, mancarea de tip fast-food in genral. Nu mai manca dupa 6 seara, axeaza te pe fructe'legume, salate. Si nu in ultimul rand fa multa multa miscare. Sa ai spor la slabit!

| Graftzoor explică:

Multumesc la toti pentru timpul acordat big hug

| SmoKKe19 a răspuns:

Eu zic sa nu tii dieta...pentru ca dieta trebuie tinuta in continuare...altfel te ingrasi la loc.Incearca sa faci mai multa miscare happy Bafta

| stangaionut a răspuns:

Eu iti propun o dieta si pe langa ea sport

deci numai ai voie sa mananci macaroane paine alba ciocolata ( si tot ce apartine de ea fainoase biscuiti etc) sucuri acidulate(pepsi coca cola fanta etc) si dulciuri bine dulciuri ai voie dar nu prea multe big grin funda?

| roxy_1560 a răspuns:

Eu am slabit cel mai mult prin sport! succes