| bellasweet a întrebat:

Hei! Vreau sa-mi dati idei cum sa slabesc repede si usor.va rog seriozitate!

Răspuns Câştigător
| anonimussssssss a răspuns:

1.indicat ar fi sa scoti painea din alimentatie
2.consuma multe multe multe lichide
3.mananca mai multe fructe
4.nu mai manca nimic dupa ora 6
5.incearca sa eviti dulciurile
6.ceai pentru slabit e ceaiul de soc sau ceaiul de frunze de dud
7.nu mai manca carne(decat peste,vanat)ceva usor
8.si incearca sa faci mult sport
sper ca te-am ajutat.bafta

2 răspunsuri:
| Marwell a răspuns:

Uite aici este explicat tot pas cu pas :
http://fit4sport.wordpress.com/cum-sa-slabesti-rapid/

| CvonD a răspuns:

Uite exact dieta asta o tin eu si dai jos un kg pe saptamanabig grin dar eu nu-s grasa,o tin doar asa, pentru a-mi place mie cum aratbig grin dimineata:cereale fitness cu lapte, la pranz un baton fitness, peste 2 ore o portocala si peste inca 2 ore un marhappy si seara un iaurt gol big grin sa stii ca da rezultatebig grin