| Anonim420420 a întrebat:

Daca am o alunite pe fata (foarte mici) sunt doar niste puncte mai pot intra la Scoala de Pompieri din Boldesti? Sau asta imi va strica visul?

2 răspunsuri:
| Cismi a răspuns:

La pompieri din cate stiu nu exista respingere pe fond de semne distincte. Deci da poti intra fara grija

| AlisXc a răspuns:

Nu are nici o treabă cu pompierii, fara puncte distincte era o clauză la Academia SRI dar nici acolo nu cred că mai există având în vedere ce tip de "machiaj" exista astăzi.
Poți intra fara probleme, bafta!