| Mih10 a întrebat:

Imi plac enorm de mult masinile, pe scurt este pasiunea mea, imi place sa ma interesez cum sunt facute, cum functioneaza, date despre ele, la ce job-uri m-as putea duce? big grin mersi anticipat

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este normal sa-ti placa masinile, tuturor baietilor le plac, inca de cand sunt bebelusi si pana mor.
Fa-te mecanic auto si vei avea satisfactia cunoasterii in intregime a masinii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mecanina, constructii de masini

| MihaiNicu23 a răspuns:

Mecanic, lucrator in fabrica de masini de piese, sau la la marile companii producatoare de masini.