| CuvinteFaraSens a întrebat:

Saluthappy. Am 14 ani si imi place de o colega de clasa, ne intelegem foarte bine si cred ca si ea ma placewhistling, amandoi suntem rusinosi cand vine vorba de dragoste. Ce as putea face sa ii arat ca o plachappy? Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| Farcas a răspuns:

Ajut`o cand are nevoie de ceva, i-ai apararea daca ceilalti se poarta urat cu ea, priveste`o insistent.si fa`ti curaj si invit`o la un suc happy

2 răspunsuri:
| dana_7218 a răspuns:

Cred ca cel mai bine e sa-i spui direct ca o placi si ca ati vrea sa fiti prieteni. invit-o la un suc si stai de vorba cu ea. la 14 ani e ceva normal sa fiti mai timizi, dar trebuie sa stii ca intr-o relatie de prietenie trebuie sa existe comunicarea. stati de vorba cat mai mult, cunoasteti-va, nu faceti nimic rau in asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-ai niste ciocolata sau flori