| Lorenamaria307 a întrebat:

Salut! Imi puteti spune va rog, cineva care stie cat este in salariu aproximativ pentru un tehnician veterinar? Dupa liceu continui facultatea, din cate stiu pot deveni medic veterinar daca am facultatea.
Multumesc frumos!

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu e un salariu unic pe economie, depinde de angajator - de la minimul până la de zece ori atâta

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salariul ti se va comunica după interviul de angajare de catre seful sau șefa ta daca ai fost acceptată, poti cauta pe google dar nu vei gasi suta la suta salariul real, acest detaliu il afli doar după interviu si daca de maine te angajeaza.

| dullcat a răspuns:

Buna.Cred ca depinde de oras.Cunosc doua persoane care au salariul minim pe economie la un cabinet, plus bonusuri din cazuri de urgenta.