| edyra2 a întrebat:

Imi puteti spune va rog in ce consta Facultatea de Stiinte Politice si care sunt optiunile dupa ce termini ( ce poti sa faci efectiv, ca profesie)? Totodata, asa vrea sa stiu ce parere aveti despre Facultatea de Siinte Politice din cadrul SNSPA. Multumesc!

1 răspuns:
| mixxjim a răspuns:

Din ce vad si din experienta altora iti pot spune ca e o facultate absolut inutila, nu iesi nimic ca profesie dupa ce o termini si loc de munca iti poti gasi eventual ca secretara, daca esti fata, daca esti baiat nici atat. Daca esti copil de politician atunci poate ar merita, sa te bage parintii "in seama" pe undeva, altfel pierdere de vreme.