| Andrei123aaa a întrebat:

Salut! In ce consta vizita medicala la chirurgie pentru scoala de politie? Te dezbraca de tot? Intra mai multi in acelasi timp?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineteles ca te dezbarca de tot atat chirugul care te consulta, cat si mai tarziu, Comisia medicala.

| eliancodrut a răspuns:

La chrurgie verifica, in general:
- structura osoasa - daca ai picioare strambe, platfus, accidente osoase care influenteaza starea de sanatate;
- dezvoltarea musculara;
- operatii avute

| eliancodrut a răspuns:

Cred ca ai dedus ca pentru asta tebuie sa-ti scotitoate hainele ca se verifica si daca ai vreo herneie.
Da, pot intra mai multi baieti sau mai multe fete.
Nu inteleg la baieti de unde apare acest pudibondism neavenit si exagerat.

| Analex17 a răspuns:

Depinde de spital, sunt situatii cand intra mai multi in cabinet, de acelasi sex. Am patit la vizita medicala pentru competitii sportive. Nu ai de ce sa-ti faci griji.

| Andrei123aaa explică (pentru Analex17):

Si la acea vizita ce v-a facut?