| anonim_4396 a întrebat:

Salut, in ziua de astazi e foarte greu sa-ti gasesti un loc de munca.Intocmai asta e si problema mea, dar sper sa nu ramana asa.Am incercat pe diverse siteuri cu joburi si nu prea am avut noroc. V-as ruga daca se poate cine are cunostinte/rude/prieteni in urmatoarele domenii sa imi intinda si mie o mana de ajutor, poate va veni si randul meu sa ajut.Domeniile pentru care as opta ar fi: Pizzar, shaormar, game-tester, ingrijitor animale, spalator auto(sau orice domeniu ce tine de curatenie). Acum sa va spun cateva si despre mine: Numele meu este George David, am 19 ani, sunt din Bucuresti si am mai lucrat in constructii, lucrator comercial, maseur (masaje relaxare) am invatat la colegiul tehnic de posta si telecomunicatii "Gheorghe Airinei" si hobby-urile mele sunt ciclismul, tenisul de camp, fitness, video gaming.Scuzati deranjul, o zi buna!

3 răspunsuri:
| MoReTtA a răspuns:

Eu am o luna de cand tot mai caut de muncasad bine nu sunt in ro. Am lucrat in domeniu de asistenta de dentist dar vad ca nu reusesc sa gasesc nimic.

| elena0505 a răspuns:

Practicarea sportului de catre copiii dumneavoastra este necesara pentru ca favorizeaza o dezvoltare corecta si sanatoasa a structurii osoase, a plamanilor, inimii si a musculaturii. Servicii : * Partener de joc pentru tenis de agrement si mentinerea formei fizice. * Cursuri initiere pentru copii si adulti pe toata perioada anului, de luni pana duminica. * Pregatirea la nivel de inalta performanta pentru copii, junior si adulti in vederea participarii la turnee. * Racordari rachete de tenis * Pregatire fizica*
Preturi Vara
Copii- individual: 50lei/ sedinta
Adulti- individual: 70lei/ sedinta

Preturile nu includ si chiria terenului de tenis care poate sa difere de la o locatie la alta.
Pentru performanta va rog sa ma contactati pentru a va putea face o oferta personalizata.

Contact
Antrenor Daniel Dumitriu
Tel: 0768 990 136
www.facebook.com/antrenor.tennis

| Beny1988 a răspuns:

Salut.Ce iti place sa faci? Exista bestjobs, ejobs, si alte site-uri cu locuri de munca.eu te sfatuiesc sa cauti sa faci ceva ce iti place foarte mult.