| Wordofthat999999 a întrebat:

Cat este un salariu part time in Anglia sau Norvegia etc, ca lucrator comercial sau diverse domenii.

14 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

500 euro

| RAY a răspuns (pentru Bondarel99):

Scrii aiureli, in Anglia sunt lire iar in norvergia sunt coroane

| Bondarel99 a răspuns (pentru RAY):

Si nu poti sa convertesti moneda europeana? laughing))))))))))))))
Vrei sa iti scriu direct in lei?

| RAY a răspuns (pentru Bondarel99):

Alte aiureli nici in Anglia nici in norvergia nu castigi 500 de euro convertit in moneda lor, chiria e atata, castigi cam 1000 de euro la inceput

| Bondarel99 a răspuns (pentru RAY):

PART TIME
Citeste intrebarea. Nu iti da nimeni 1000 euro la part time.

| RAY a răspuns (pentru Bondarel99):

Greseala mea, de ce ai lucra part time in Anglia, norvergia? nici macar banii de chirie nu ai, ca lucrator comercial lucri full

| Bondarel99 a răspuns (pentru RAY):

Pai cel care a pus intrebarea vrea sa faca facultate de arte in Anglia sau Norvegia si sa se si intretina. Eu i-am mai zis o data ca e imposibil si e si inutil sa se chinuie pentru ca si in Romania poti sa faci o facultate buna, dar nu vrea sa asculte niciun sfat.

| RAY a răspuns (pentru Bondarel99):

E o fata frumoasa dar încăpățână, eu as face facultatea aici apoi fuga in Germania

| RAY a răspuns (pentru Bondarel99):

Scuze ca nu te am inteles de prima data, ma bazaie la cap albina mea

| Bondarel99 a răspuns (pentru RAY):

Cateodata nu e bine sa te arunci sa jignesti asa...

| RAY a răspuns (pentru Bondarel99):

Daca alea sunt jigniri inseamna ca esti sensibila, intra pe Youtube si scrie ceva negativ acolo sa vezi jigniri

| Bondarel99 a răspuns (pentru RAY):

Ok, ok laughing

| RAY a răspuns:

Mai bine ai invata limba prima oara apoi sa faci un curs si apoi mai vezi