| TheSpiders a întrebat:

La ce licee din Braila se poate lua carnetul de conducere gratis? Panait Istrati este unul dintre ele?/ este un liceu bun?/ trebuia sa ma fi inscris mai demult pentru profilul "mecanic auto"?

2 răspunsuri:
| MarooPhoenix a răspuns:

Salut, sa stii ca nicaieri nu poti lua carnetul gratis si in zona asta de sud a tarii nu stiu cate astfel de licee sunt, dar eu iti recomand sa fii la liceul de transporturi auto din calarasi se plateste mult mai ieftin parca 400 de lei si ai luat permisul, eu sunt elev acolo si de asta stiu dar depinde daca tu esti elev sau adult, daca esti elev si vrei sa vii este ok dar daca esti adult nu stiu, cred ca este putin mai scump happy

| MarooPhoenix a răspuns:

Salut, sa stii ca nicaieri nu poti lua carnetul gratis si in zona asta de sud a tarii nu stiu cate astfel de licee sunt, dar eu iti recomand sa fii la liceul de transporturi auto din calarasi se plateste mult mai ieftin parca 400 de lei si ai luat permisul, eu sunt elev acolo si de asta stiu dar depinde daca tu esti elev sau adult, daca esti elev si vrei sa vii este ok dar daca esti adult nu stiu, cred ca este putin mai scump, a da si are 3 profile mecanic, electric si sportiv happy