| All3xutzaa a întrebat:

Ce documente sunt necesare pentru a ma inscrie la Biblioteca Judeteana,, Panait Istrati" din Braila?(sunt eleva)

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai nevoie de cartea de identitate (certificatul de nastere daca ai sub 14 ani) si carnetul de elev. Numai bine!

2 răspunsuri:
| MalleusMaleficarum a răspuns:

Ai nevoie din câte ştiu eu de carnetul de note şi certificatul de naştere dacă ai sub 14 ani, dacă ai 14 sau peste 14 de buletin şi în ambele cazuri de 1 leu la tine, costul pentru permis.