| Andrei26253 a întrebat:

Salut,m-am înscris la scoala de soferi îl luna iunie, iar instructorul mă tot amâna de atunci până acum.Am fost de două ori și nici nu prea vrea să îmi răspundă la telefon.Trebuie să insist ca să răspundă.Nu știu cum să îl fac să mă programeze mai des! Nu conduc rău sau ceva de genul.Pur și simplu când îl sun spune că nu mai are locuri și să îl sun săptămâna viitoare și tot așa.
Precizez că el lucrează la o școală de șoferi, unde lucrează și alți instructori. Oare cum să îl conving să mă programeze mai des? Sau dacă nu cum să fac să mă transfer la alt instructor? Se pote așa ceva, sau iau și eu premisul la anul?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbesti la scoala si poate vei primi alt instructor.

| anonimuIl a răspuns:

Schimbă instructorul.

| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la scoala aia si cere un alt instructor si un orar de condus, ca nu-i nromal sa te tot amane, mai ales ca esti de 2 luni inscris acolo.

| Dvi2002 a răspuns:

Si pe mine m-a amanat cateva saptamani si zicea ca trebuie sa se stranga un anumit nr de elevi, dar la tine e deja mult