| anonim_4396 a întrebat:

Salut, pentru cei care locuiesc in Brasov, stie cineva ce firma de curierat pe bicicleta gen Glovo, Takeaway mai merge cat de cat? Am inteles ca vara merge cel mai bine cu comenzile. Ma tem ca la anul o sa fie "pustie" aplicatia daca acum merge prost cu livrarile. La anul fac si eu 16 ani si ma gandeam sa ma bag si eu fiindca ciclismul imi este pasiune si vreau sa fac si eu niste banuti acolo, indiferent cat ar fi. Doar curierii din Brasov as dori sa imi raspunda, ofer funda la un raspuns care m-ar ajuta. Multumesc

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Suna firma si intreaba cum o sa fie sezonul verii in urmatorul an. Lenesi care nu vor sa iasa din casa vor fi destui si atunci