| sskrillex96 a întrebat:

Salut prieteni. Ce parere aveti de munca la o spalatorie auto? Este grea, si cam cat se castiga? Daca lucrez ca incepator la ce ar trebui sa ma astept sa am de facut mai in detaliu?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

1000 lei cu spagile primite, e nasol cand faci interiorul la masini acolo te implici mai mult in rest nu

| RAY a răspuns:

Totul e greu la inceput, renunta la chestia asta e greu, nu e usor/greu e pana te adaptezi acolo, ca incepator logic ca vei munci mai mult, totul e sa lucrezi bine si sa nu bagi lumea rea in seama, totusi iarna ai grija sa nu te racesti, vara e altceva da iarna pe frig eu stiu, altceva nu ai gasit? cat se castiga cam 1000-1200 ron

suntserios
| suntserios a răspuns:

E munca fizica deci destul de grea mai ales in zilele reci. de primit o sa iei minimul pe economie daca lucrezi legal si cu norma intreaga

| Anonimuserr a răspuns:

Este o muncă grea, stai în frig și în umezeală mare. Poți să te îmbolnăvești lejer. Nu știu care ar fi salariul cam 1000 RON pe lună + bacșiș.

| Bonbardieruldeweekend a răspuns:

Lumra vorbeste aiurea. Angajatorul iti da 50-60 lei pe zi. Dar tu daca lucrezi 8 ore primesti spaga mult mai mult decat castigi. Depinde si de locatie dar spaga nu cade sub 100 lei intr o zona buna. Deci iti iese un 160 minim pe zi. Incearca este o munca la care poti sa te duci cateva zile sa vezi cum e