| BrookeSauce a întrebat:

Ce parere aveti despre meseria de coregraf? Avantaje si dezavantaje. happy Cat castiga un " incepator " in Romania? dar in strainatate? Multumesc. happy

Răspuns Câştigător
| drogh a răspuns:

Daca ai o vizualitate foarte buna, adica la ordonarea si producerea unor miscari ale corpului(dans), atunci de ce sa nu te bagi? Mai ales daca esti si inventiv si imaginezi diferite stiluri moderne. Castigi destul de bine, asta e un avantaj, iar dezavantajul este ca intr-un fel te oftici daca nu-ti iese ceva si iti bati foarte mult capul.

2 răspunsuri:
| fear1234567 a răspuns:

Avantaje:-Castigi destul de bine
Dezavantaje:-Iti bati capul mult!

| BrookeSauce explică (pentru fear1234567):

Multumesc frumos pentru raspuns.happy