| CristinaDeux a întrebat:

Puteți să mă puneți, va rog, la curent cu toate instituțiile romane ale M.A.I unde as putea susține un concurs de admitere?
Nu sunt inca prea hotărâtă. Cum este la Școala de Agenți de Poliție Vasile Lascăr?
Mulțumesc!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca indeplinesti conditiile cerute admiterea se poate sustine la orice scoala a MAI, la Academia de Politie "Alexandu Ioan Cuza" Bucuresti (pentru ofiteri) ori la scolile de agenti de politie din Campina sau Clu-Napoca.
Detalii gasesti pe site-urile oficiale ale scolilor respective.