| Benyamin173 a întrebat:

Stie cineva cum este sa lucrezi la aplicarea chestionarelor? Este greu? Unde este mai ok sa merg si sa cer persoanelor sa completeze?(am 13 ani si am vorbit cu cineva si iau 5 lei pe chestionar, este bine?)

1 răspuns:
| aphrodite26 a răspuns:

Poti crea un chestionar online, il publici intr-un grup pe o retea de socializare (Facebook, Instagram, etc) si ii rogi sa raspunda la el. Dupa aceea, cu raspunsurile primite, completezi tu de acasa chestionarele. Asa nu mai trebuie sa mergi nicaieri. Daca vrei, te pot ajuta. https://docs.google.com/forms/u/0/ (aici poti crea chestionarul online)