| brokxy a întrebat:

Salut.Stie cineva daca este vreun liceu de doctor veterinar in Baia Mare sau in apropiere?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ca să fii doctor veterinar ai nevoie de Facultatea de Medicină Veterinară.
Mult succes!
Pa, pa.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu exista licee pentru doctori veterinari, ca sa ajungi medic veterinar trebuie sa urmezi o facultate de medicina veterinara.

| ElenaSA a răspuns:

Nu exista o astfel de specializare. Faci liceul, apoi mergi la Facultatea de Medicina Veterinara.

| carla123456 a răspuns:

Salut! Da este deoarece și eu vreau sa merg. Profil de medicina veterinara este la Racoviță daca ști liceul!