| secret96 a întrebat:

Care imi zice si mie unde as putea cumpara niste scandura prin Baia Mare sau prin apropiere. Multumesc kiss

Răspuns Câştigător
| anka a răspuns:

Exista depozite de cherestea pe str. Electrolizei pe langa blocurile de rromi, Independentei mai jos de Gold Plaza catre service Dacia si pe Lucaciu catre Flotatie. Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
regis
| regis a răspuns:

De unde poti cumpara scandura prin Baia MAre sau prin imprejurimi? Este ca si cum ai intreba de unde poti cumpara peste in Delta Dunarii.