| GaN a întrebat:

Stie cineva, la terminarea facultatii de informatica din cadrul Universitatii Titu Maiorescu, ce scrie pe diploma? Adica ce "meserie" vei avea? Tehnician it, inginer it, operator it, etc ca nu prea ma pricep laughing Multumesc! Funda

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

In niciun caz tehnician sau operator ca asta nu sunt studii superioare. probabil scrie programator, inginer in niciun caz pentru ca inginer iesi de la Politehnica

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Tehnician si operator presupune studii medii. Facultatea este de nivel superior.

| GaN explică:

Ok. Nu e tehnician sau operator. Dar sigur o fi inginer?