| pascugigi01 a întrebat:

Salut, sunt a 12 a si ma gândesc sa urmez o facultate in cadrul academiei de poliție doar ca nu stiu prea multe despre asta, despre ce feluri de profiluri sunt si ce examene de admitere se dau.
Daca poate cineva sa-mi explice cum sta treaba cu ele, cat si ce meserie ai la sfârșitul studiilor?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Gasesti toate informatiile necesare pe site-ul oficial al Academiei de Politie "Alexandru Ioan Cuza" Bucuresti.
Dupa terminarea studiilor esti ofiter de politie.