| Dumitritsa a întrebat:

Salut ..sunt din Moldova, as vrea sa merg in America la universitate. vreau citeva pareri despre cum e acolo la universitate. as dori sa imi spuneti cam tot ce stiti. Va rog)

2 răspunsuri:
| CosminC86 a răspuns:

Ola! Iti recomand o universitate in Romania, e mult mai ieftina si pe deasupra vei fi langa fratii tai de dupa Prut. In America vei fi considerata inferioara... acolo a fost si un prieten de-al meu si nu a rezistat decat un an. Sau daca nu vrei neaparat in Romania iti recomand o tara din Europa, mai precis Germania.

| tenshi261 a răspuns:

Sunt universitati bune dar sunt foarte scumpe. Presupun ca ai auzit pe la filme cand parintii in loc sa ia cadouri la copii, strangeau bani pentru facultate. Deci e foarte scump