| anonim_4396 a întrebat:

sunt in clasa a11a la liceul tehnoton si am profilul tehnica de calcul. imi poate spune cineva ce ar insemna acesta si ca ce pot lucra dupa ce termin liceul?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu vreau sa fiu rau...dar cum poti sa ai astfel de intrebari la varsta asta? Azi maine termini liceul si tu nu stii ce ai facut la scoala. HALAL invatamant. Joci un counter, faci o fifa, eventual inveti sa faci o adunare, pentru Italia sau Spania nu iti trebuie studii superioare.

| 19marian60 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai,de ce mai stai in Romania,du-te in Spania sau in Italia!(vezi cum ii etichetezi pe cei din Spania si Italia), domnule cu studii superioare(nu toti cei care au emigrat au studii superioare, dar cei care au nu au "glumit" pe seama celor care au ramas in tara, domnule cu studii superioare!

| Kostoman a răspuns:

Drept zis andreytimis in ziua de azi daca ai cap nu trebuie studi ca la nime nu trebesc ele