| cl4udyou a întrebat:

Sunt nou pe aici si asi dori sa aflu raspunsul la niste intrebari.
Care sunt materiile care se studiaza la Facultatea de Economie si Administrarea Afacerilor A.I.Cuza Iasi profilul marketing? Si daca se pune mult accent pe matematica(nu imi este tocmai prietena)?

Multumesc.

4 răspunsuri:
| Wtf9000 a răspuns:

Stai sa vezi contabilitatea! laughing

| cl4udyou explică:

Stau. Dar ma asteptam la un raspuns mai exact putin... Daca ma poate ajuta cinevabatting eyelashes

| cl4udyou explică:

M'am uitat pe site la ei si am vazut materiile. Se pare ca voi avea treaba cu matematica doar anul I primul semestru la materia "Matematici in economie". Dar ma mirat o alta chestie...in anul III semestrul 2 am vazut la materii limba germana si la forma de verificare "Examen". Trebuie sa ma pun sa invat germana? sad

| cl4udyou explică:

Aaaa... Imi cer scuze! NU e limba germana, germana e la Afaceri Internationale... La marketing va trebui sa dau la Engleza sau franceza la alegere.