| rockvandam a întrebat:

Termin liceul si as vrea sa ma fac pilot de avion.
Unde exista o scoala in Romania unde pot sa ma duc sa invat sa devin pilot de avion?

3 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

La începutul anului spuneai că ai căzut psihologicul la poliție. Chiar crezi că o să-ți dea cineva pe mână un avion cu pasageri?

Și încă o întrebare, că mi-e neclar: Tot la începutul anului spuneai că ai 24 de ani, ești falit, nu-ți găsești nimic de muncă și trăiești din pensia bunicii. Acum spui că "termini liceul". Care este varianta adevărată până la urmă? Ai 24 de ani și ești încă în liceu?

Și cu "cv-ul" ăsta vrei să devii pilot?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru johnnny123):

Așa e unii de pe TPU, mai fabulează și ei câte un pic. Să fiu sincer cu voi, mai fac și eu pe grozavul pe aici, oameni suntem. Dacă se visează pilot, hai să îl ajutăm un pic să viseze.