| ProblematicUser a întrebat:

Cum devin pilot? Vreau toti pasi dupa ce termin a VIII-a vreau sa stiu la cel liceu sa merg dupa liceu facultate.Si ce teste se fac ca sa intru la o agentie aeriana (Tarom,Wizzair, Carpatair...) as vrea sa fie o firma cat de cat romaneasca.In timpul facultati voi avea simulator sau avion pe care voi zbura cu un instructor? Vreau tot daca se poate si pret si puneti va rog si ceva site-uri cu liceu si facultate (IN ROMANIA!).Cer parerea unui pilot co-pilot sau a unui om care stie ce spune! DAU FUNDA MARE!

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Stai linistit, nu te mai agita aiurea, termina un liceu normal si dupa aceea revino. Te asteptam!